Telefon:
+48 505-450-914
Lokalizacja:
pl. Hołdu Pruskiego 8
70-550 Szczecin

Relacja ze spotkania Teraz My! Kobiety 50+

  • teraz_my_1
  • teraz_my_2
  • teraz_my_3
  • teraz_my_5
  • teraz_my_6
  • teraz_my_7
  • teraz_my_8

 

Drodzy Goście naszej Fundacji!

W sobotę 29-go września w Hotelu Rycerskim w Szczecinie odbyła się Konferencja inaugurująca nowy projekt Fundacji Ludzkie Sprawy - TERAZ MY - KOBIETY 50+! Projekt powstał przy akceptacji i dofinansowaniu Urzędu Miasta Szczecin (kto jak nie Urząd Miasta zatrudnia wiele Kobiet 50 + i zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest by Kobiety te tryskały energią i optymizmem!

Nic tak nie cieszy Organizatorów jak liczny udział w proponowanych Wydarzeniach - w tym wypadku Pań które wniosły pozytywną kobiecą energię!

Nasi prelegenci z kolei zaczarowali audytorium zatem siły się wyrównały 🙂

Dietetyk - dr n. med. Karina Ryterska w sposób fachowy ale i łatwo przyswajalny opowiedziała o tym co dzieje się w organizmach Kobiet w tej grupie wiekowej oraz przedstawiła sposoby zaradcze zawarte w mądrej a nie przypadkowej diecie.

Fizjoterapeutka mgr Katarzyna Błaszczyk w prostym przekazie pokazała jak rozruszać swoje ciało nie robiąc sobie przy tym krzywdy

Mgr Beata Mąkolska opowiedziała o stereotypach funkcjonujących na temat Kobiet w tym wieku a stereotypy są przecież po to by je łamać! Do czego zachęcamy!

Szkoła Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów uzmysłowiła jak ważną rolę pełni zarówno nasz oddech jak i postawa ciała jaką prezentujemy światu.

Panie wypełniły ankiety na podstawie których wybrano 15 Kobiet do drugiej części Projektu.

Aktualnie 15 Pan z projektu pogłębionego zaczyna 4 tydzień działań, wszystkie Panie miały pierwszą konsultację u dietetyka. Zapraszane są na indywidualne konsultacje u fizjoterapeuty oraz trenerki rozwoju osobistego. Równolegle uczestniczą w zajęciach z aktywności ruchowej oraz jogi. Trzymamy kciuki za mobilizację Pań.

Relacja z dalszej części projektu już wkrótce.

Comments are closed.