Telefon:
+48 505-450-914
Lokalizacja:
pl. Hołdu Pruskiego 8
70-550 Szczecin

Aktualności

Relacja ze spotkania Teraz My! Kobiety 50+

  • teraz_my_1
  • teraz_my_2
  • teraz_my_3
  • teraz_my_5
  • teraz_my_6
  • teraz_my_7
  • teraz_my_8

 

Drodzy Goście naszej Fundacji!

W sobotę 29-go września w Hotelu Rycerskim w Szczecinie odbyła się Konferencja inaugurująca nowy projekt Fundacji Ludzkie Sprawy - TERAZ MY - KOBIETY 50+! Projekt powstał przy akceptacji i dofinansowaniu Urzędu Miasta Szczecin (kto jak nie Urząd Miasta zatrudnia wiele Kobiet 50 + i zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest by Kobiety te tryskały energią i optymizmem!

Nic tak nie cieszy Organizatorów jak liczny udział w proponowanych Wydarzeniach - w tym wypadku Pań które wniosły pozytywną kobiecą energię!

Nasi prelegenci z kolei zaczarowali audytorium zatem siły się wyrównały 🙂

Dietetyk - dr n. med. Karina Ryterska w sposób fachowy ale i łatwo przyswajalny opowiedziała o tym co dzieje się w organizmach Kobiet w tej grupie wiekowej oraz przedstawiła sposoby zaradcze zawarte w mądrej a nie przypadkowej diecie.

Fizjoterapeutka mgr Katarzyna Błaszczyk w prostym przekazie pokazała jak rozruszać swoje ciało nie robiąc sobie przy tym krzywdy

Mgr Beata Mąkolska opowiedziała o stereotypach funkcjonujących na temat Kobiet w tym wieku a stereotypy są przecież po to by je łamać! Do czego zachęcamy!

Szkoła Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów uzmysłowiła jak ważną rolę pełni zarówno nasz oddech jak i postawa ciała jaką prezentujemy światu.

Panie wypełniły ankiety na podstawie których wybrano 15 Kobiet do drugiej części Projektu.

Aktualnie 15 Pan z projektu pogłębionego zaczyna 4 tydzień działań, wszystkie Panie miały pierwszą konsultację u dietetyka. Zapraszane są na indywidualne konsultacje u fizjoterapeuty oraz trenerki rozwoju osobistego. Równolegle uczestniczą w zajęciach z aktywności ruchowej oraz jogi. Trzymamy kciuki za mobilizację Pań.

Relacja z dalszej części projektu już wkrótce.

TERAZ MY! KOBIETY 50+

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną konferencję dotyczącą zdrowego stylu życia. Spotkanie ma na celu zwrócenie uwagi Pań w wieku 50+ aktywnych zawodowo na aspekt zdrowia, właściwego żywienia, aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej. DLA KOGO: Konferencja jest otwarta, dla wszystkich mieszkańców Szczecina, w szczególności dla Kobiet 50+ aktywnych zawodowo. CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO: 1) Konferencja Podczas tego spotkanie można będzie posłuchać czterech...
Czytaj więcej

Umowa ubezpieczenia cz. 2

Dzień dobry. Ja nadal PRZED urlopem, Państwo mam nadzieję w znakomitej większości na wakacjach więc zachęcam do przeczytania kolejnej części związanej z tematem jak najbardziej na czasie a mianowicie z ubezpieczeniami turystycznymi. Bazą tych informacji stał się Raport Rzecznika Finansowego w tej materii z czerwca 2018 r. i tam Państwa odsyłam do szerszego omówienia tego zagadnienia. Dziś...
Czytaj więcej

Umowa ubezpieczenia cz. 1

Atmosfera robi się cudownie wakacyjna, przed Państwem, Państwa bliskimi plany wyjazdowe Świat się skurczył – prawda? Wyjazdy zagraniczne stały się dostępne, w każdym miejscu w Europie trafisz na rodaka, staliśmy się równouprawnionymi turystami najpiękniejszych zakątków świata. Niemniej jednak z uwagi na to iż każde wakacje – zarówno te letnie jak i zimowe, to zarówno ogromna przyjemność...
Czytaj więcej